Gyere hozzánk értékesítési menedzsernek!

Az Adverticum Zrt.

és leányvállalata, az innovatív adatértékesítési piac első képviselője, a

DataMe Interaktív Adatmenedzser Kft.

egy olyan dinamikus és elhivatott értékesítési menedzsert keres, aki elősegíti cégeink terjeszkedését Magyarországon és a régióban.

Csapatunk tagjaként Te leszel az, aki új ügyfeleket szerez, részt vesz a cégeink szempontjából meghatározó konferenciákon, ahol amellett, hogy minket képviselsz, bővíted a kapcsolati hálódat is és meghatározó stratégiai partnerségekre teszel szert.

Fontos számunkra, hogy új kollégánk értékesítési szemléletű legyen, stratégiai gondolkodásmóddal rendelkezzen, s ezáltal növelje cégeink piaci részesedését hazánkban és külföldön egyaránt. Elhivatott legyen az innovatív online marketing rendszerek megismerésében és használatában.

Feladataid lesznek:

  • Sales csatornák működtetése
  • Sales anyagok, prezentációk készítése
  • Riportok, havi jelentések készítése
  • eDM levelek szövegezése
  • Kommunikáció az ügyfelekkel
  • Szakmai fórumokon, konferenciákon való részvétel
  • Új nemzetközi piacok felkutatása
  • Kapcsolatok kiépítése és ápolása, együttműködések kialakítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Értékesítési szakma iránti érdeklődés
  • Felsőfokú végzettség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Kiváló prezentációs készség
  • Rugalmas, fiatalos, nyitott gondolkodásmód
  • Kiváló tárgyalási- és kommunikációs készség
  • Önállóság, terhelhetőség, precizitás, kreativitás
  • Elkötelezett és lelkiismeretes munkavégzés
  • Jó szervezőkészség
  • Gyors, eredményorientált gondolkodásmód

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Értékesítési és üzletfejlesztési tapasztalat
  • Legalább egy kelet-közép-európai nyelv ismerete (szerb, szlovák, horvát, román stb.)
  • Online marketing rendszerek ismerete (adserververek, google adwords, FB advertising, programmatic rendszerek)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil céges háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes, kihívásokban gazdag munkakör
  • Rugalmas, kellemes munkahelyi környezet
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

jobs@adverticum.com  e-mail címen önéletrajz és fizetési igény beküldésével